Hakkımızda

Mutlu Çocuklar, Umut Dolu Yarınlar!

Duygusal dünyaların şekillendirdiği yaşamların, hızla akan hayata sıkışıp kaldığı anlar vardır Bu anlarda bazen hayat arkadaşınla bazen iş arkadaşlarınla bazen tüm çevrenle bazen de kendinle bile geçinemezsin.. Kısacık hayatta huzursuzluğa bulaşmak ve bazen mutsuzluğa bile alışmak.. Psikolojik sorunlar..

Genel anlamda psikolojik sorunlar olarak isimlendirilen bu sıkıntıların aslında her zaman hayati olan duygusal problemler olmadığını ve minicik bir farklılığın hayata olan bakışı değiştirdiğini beklenen huzura kişiyi kavuşturduğunu biliyoruz.

Deva Psikoloji olarak hayattaki yerinizi, benim dediğiniz ve kendinizi tanımaya başladığınız dönem itibari ile duruşunuzu, yaşadıklarınızı ve hayattan beklentilerinizi birlikte değerlendiriyoruz sizi, değişmiyor yada çözemiyorum veya huzursuzum dediğiniz noktalardan yakalıyor ve belki de hiç bilmediğiniz yada farkında olmadığınız bir noktadan hayata yeniden dahil ediyoruz.

Bilişsel terapi ve Çözüm odaklı terapi uygulamalarının kullanıldığı merkezimizde, bireysel terapiler (kaygı, korku, davranış bozuklukları, stres bozukluğu, takıntılar vb), çift terapisi, aile terapisi, çocuk terapisi, ergen terapisi, cinsel terapi gibi konularda danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Siz de merkezimize gelerek kendinizle yada yakınlarınızla ilgili can sıkıcı problemleri bizimle gönül rahatlığı ile paylaşabilir, profesyonel bir yaklaşımla problem tespiti ile birlikte, çözüme yönelik bir süreç sonucunda, bakış açınızı değiştirerek olay ve durumların akışının size olan yansımalarının etkilerinden tamamen kurtulabilirsiniz.